Úterý, 28 června, 2022
- Komerční sdělení -aktuálně

Hráli jsme se na nejlepší bezdrátové klávesnici

Hrát se dá i bez kabelů.

hodnocení
8/10
Razer BlackWidow V3 Pro
Líbí se nám:
kvalitní konstrukce
ergonomie
možnosti LED podsvícení
rychlé bezdrátové propojení
Bluetooth
Nelíbí se nám:
cena
výdrž baterie
nemá samostatné makro klávesy
Shrnutí: Skutečně vynikající klávesnice, určená primárně pro náročné hráče počítačových her, kteří nemají hluboko do kapsy. Nebýt extrémní ceny a slabé výdrže baterie, dostala by od nás plný počet bodů.
Cena: 249 €
Produkt na test poskytla společnost Razer

Není levné potěšit náročného hráče počítačových her, hlavně pokud mu chcete darovat to nejlepší na trhu. Nenechte se zmást nabídkou těch nejlevnějších modelů s cenou pod 10 eur, ty hráče potěší jedině okem, i to jen z pořádné dálky.

Na zcela opačném konci jsou dokonalé herní nástroje, za které si však výrobci ptají částky blížící se hranici 300 eur. Logitech, Corsair, SteelSeries nebo Razer, jejich prémiové klávesnice určené pro hráče jsou krásné, mechanicky dokonalé a zároveň i extrémně drahé.

My jsme vyzkoušeli jednu z nejznámějších klávesnic vůbec, BlackWidow od společnosti Razer. Tento model firma začala poprvé prodávat před deseti lety, přičemž dosud uvedla několik desítek verzí.

Nejnovější má označení Razer BlackWidow V3 Pro a v obchodě si ji koupíte za 249 eur. Je to zatím nejdražší klávesnice, jakou jsme měli v rukou a proto nás zajímalo, zda si firma za ni své peníze skutečně zaslouží.

dokonalá konstrukce

Plastové začátky série BlackWidow jsou již nutnou minulostí, při tak vysoké ceně a dobré konkurenci musel výrobce sáhnout po kvalitnějších materiálech. Vrchní část těla klávesnice je z hliníku, příjemného na dotek a zároveň zpevňujícího její konstrukci.

Z obrázků můžete vidět, že design klávesnice – přesněji zapuštění jednotlivých kláves – je zcela odlišný od drtivého zbytku nabídky konkurence. Klávesy totiž vyčnívají nad hliníkovým vrchem konstrukce.

Vám se tak naskytne ne zcela běžný pohled na část systému mechanických spínačů, přímo z nichž vychází světlo produkované LED diodami. To zejména ve večerních hodinách vytváří úžasné světelné efekty, nad kterými máte úplnou kontrolu.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články